РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 21.10 – 28.10.2019

1. На вулиці Волинська 42, внаслідок виникнення тріщини у азбестоцементній трубі магістрального водогону діаметром 160 мм., було замінено 4 метри труби на трубу ПВХ (полівінілхлоридну) того ж діаметра.
2. Здійснено підключення водогону та каналізаційної мережі до ділянки для будівництва котеджів. Встановлена запірна арматура діаметром 80 мм..
3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на провулку Шевченка 7. 4. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Я.Мудрого.
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська, Гвардійська, Чкалова, Лісна та ін..
6. Внаслідок виникнення тріщини у азбестоцементній трубі діаметром 100 мм., на вулиці К. Сангушко 36, були проведені аварійно – відновлювальні роботи. На водогоні було замінено один метр азбестоцементної труби на ПЕ (поліетиленову напірну трубу).
7. Проведено перепідключення до водогону ПрАТ “Славутський пивоварний завод”. Подача води до підприємства нині відбувається через поліетиленову напірну трубу.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 32 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.