РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 28.10 – 04.11.2019

1. 28 жовтня до диспетчера Славутського УВКГ надійшло повідомлення про виток води з під землі на вулиці Сокола 9. Аварійні роботи ускладнювалися великою глибиною залягання труб комунікацій – близько трьох метрів. Як з’ясувалось лопнула чавунна труба магістрального водогону діаметром 250 мм.. На жаль, для усунення аварії довелося на 55 хвилин припинити подачу води для жителів міста… Взагалі, складні ремонтно – відновлювальні роботи були завершені за 3 години.
2. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Здоров’я, Сокола, Миру та ін..
3. Внаслідок тривалої експлуатації, на вул. Козацька 50, вийшли з ладу 15 метрів стальних труб. Були проведені аварійно-ремонтні роботи, прокладено 15 метрів нової поліетиленової труби (ПЕ).
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях Лісна, Перемоги.
5. На вул. Острожська 54, проведена заміна 5 метрів сталевих труб підвідного водопроводу на нові поліетиленової напірні труби водогону ПВХ (полівінілхлоридну) діаметром 160 мм.
6. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».
7. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі підвідного водогону діаметром 76 мм., на вулиці Суворова 51, були проведені складні аварійно – відновлювальні роботи.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 10 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 23 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено три виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та три – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.