РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 04.11 – 11.11.2019

1. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулицях: Острозька, Миру, Б.Хмельницького, пров. Новомістний. Люди отримали можливість цілодобово користуватись високоякісною питною водою, яка відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” 2.2.4-171-10.
2. Здійснено ремонт підвідного водогону діаметром 100 мм. на вулиці Миру 15.
3. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях: Лісна, Здоров’я, Я.Мудрого, Садова.
4. На вул. Паперника 5, проведений складний ремонт – заміна запірної арматури діаметром 100 мм..
5. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Перемоги, Козацька, Соборності та ін..
6. Виконано комплекс робіт по усуненню особливо складного затору каналізації у самопливному колекторі діаметром 500 мм. на вулиці Я. Мудрого 50. Причиною затору стали, як це не дивно, дуже багато використаних пластикових шприців та матеріалу подібного до одноразових гігієнічних пелюшок.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 34 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Шановні славутчани!
Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.