РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З 25.11 – 02.12.2019

1. Тривають роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». За минулий тиждень прокладено більше 37 метрів каналізаційної мережі діаметром 300мм., змонтовано два колодці інженерних комунікацій.
2. На вул. К. Сангушко, було здійснено ремонт стальних труб водогону діаметром 25 мм..
3. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Лісна.
4. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська, Я.Мудрого, Перемоги та ін..
5. Відремонтована стальна труба магістрального водогону діаметром 200 мм. на вул. Монастирська.
6. Потребував ремонту водогін під мостом через річку Горинь. На вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , під другим мостом, де ще не проведена заміна труб на пластикові, здійснено складний ремонт сталевої труби водогону діаметром 200 мм.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 53 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотирнадцять виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.