УВАГА! АВАРІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ!

16 січня 2020 рокуздійснювалось обслуговування, ліквідація заторів та ремонт каналізації на вул.: Ізяславська 10, Перемоги 25, Козацька 1, Здоров’я 12. Другий день підряд виникла необхідність в усуненню особливо складного затору каналізації у самопливному каналізаційному колекторі діаметром 300 мм. на вул.Чкалова 22, із залученням спецтехніки, в тому числі й гідродинамічної установки « «AQUA JET».
Шановні абоненти! Надзвичайно важливо при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил:
1) тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;
2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;
3) не кидати в унітази пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;
4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.
На жаль, у результаті неправомірних дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.
Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!