РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 15.02.2020 – 24.02.2020

1. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».
2. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Перемоги , Козацька, Здоров’я, Чкалова, Кузовкова, Козацька, Лісна , Церковна, Ізяславська, Я.Мудрого, Гвардійська . та ін..
3. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях: Кузовкова 16, Миру 21 та Чкалова 8, 14, Я.Мудрого 50, Соборності 10.
4. На вул.Соборності 25 проведена заміна запірної арматури приватних врізок абонентів.
5. Відремонтована кришка люка колодязя інженерних комунікацій водогінної мережі на вул. Соборності 27.
6. Розпочато роботи по вивантаженню фільтруючого елементу з фільтру ФОВ 3.2 № 1, для його ремонту . Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу.
7. Проведено технічне обслуговування каналізаційно – насосної станції № 2.
8. Знову був відремонтований водогін на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , під другим мостом через річку Горинь, де ще не проведена заміна труб на пластикові. Здійснено складний ремонт сталевої труби водогону діаметром 150 мм..

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 32 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.