РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 02.03.2020 – 09.03.2020

1. Розпочато ремонтні роботи на фільтрі ФОВ 3.2 № 1. Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу.
2. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Козацька, Здоров’я , Я.Мудрого, Грушевського, Миру, Перемоги, Сокола, Зарічна, Будівельна, Кузовкова , Чкалова, Соборності та ін..
3. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вул. Паперника.
4. На підвідній трубі водогону свердловини № 9 водозабору «Південний» за допомогою насувної муфти здійснена вставка – перехідник між стальною трубою діаметром 100 мм. та чавунною діаметром 150 мм..
5. Встановлено побутовий лічильник для юридичної особи на вул. Соборності 15.
6. На вул. Волинська 42 здійснена пластикова вставка-бандаж для ремонту асбестоцементної труби водогону діаметром 150 мм.
7. Проведена перевірка електрообладнання восьми каналізаційно – насосних станцій.
8. Внаслідок пошкодження поліетіленової труби водогону діаметром 40 мм, на пров. Ломоносова, було здійснено ремонт великої складності.
9. На фільтрі ФОВ 3.2 № 7, проведено обслуговування промивочного насосу № 2.
10. Здійснено ремонт водогону діаметром 150 мм. на вул. Острожська 52. Замінено три метра азбестоцементної труби на поліетіленову (ПЕ).

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 27 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.