Увага, 22 березня — Всесвітній день води!

Якісна вода – основа Вашого здоров’я!

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду. На відміну від славутчан, які п’ють воду з артезіанських свердловин, більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел — річок, водосховищ. Вода з річкової очищується до питної та транспортується до будинків і підприємств, а потім каналізаційні стоки після очистки повертаються знову до річок та водоємів. Водоканали контролюють якість та склад води на кожному етапі циклу. 

Кожного року у цей день ми у різний спосіб намагаємося достукатися до розуміння українців і спонукаємо берегти воду, дбати про навколишнє середовище і взагалі бути відповідальними користувачами природних ресурсів.
Хоча 2020 рік вніс свої серйозні корективи до планів багатьох мешканців планети, але, навіть, в режимі ізоляції, ми не можемо прожити без води.
Ми усі з дитинства пам’ятаємо фразу «мийте руки», але завжди недооцінювали її значення, і сьогодні, коли нам всім радять мити руки, пити багато води, робити вологе прибирання, навіть неможливо уявити собі, як усе це можна робити без води.
Вода – це наша гігієна, наше здоров’я і взагалі наше життя!!!
Не забуваймо про воду!
Бережімо її, адже вона потрібна нам усім і зараз і потім!!!

Спільними зусиллями ми повинні зрозуміти цінність води як для самих себе так і для майбутніх поколінь!