РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 13.04.2020 – 20.04.2020

1. Проведено ремонт запірної арматури діаметром 25 мм. у водопровідному колодязі інженерних комунікацій на вул. Плотиче 65.
2. Пофарбовано 17 водорозбірних колонок, також проведено ремонт їх відмостків.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Жукова , Зарічна , Здоров’я , Ізяславська, К.Сангушко ,Козацька, Кузовкова, Паперника, Перемоги, Плотиче, Привокзальна, Садова, Сокола, Церковна, Чкалова .
4. Завершений монтаж системи трубопроводів подачі під тиском води та повітря для регенерації фільтруючого елементу на ФОВ 3.2 № 1. Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу.
5. Гідродинамічною установкою «AQUA JET» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Я. Мудрого 54 та Здоров’я 15.
6. Проведена ревізія каналізіційно – насосної станції № 4.
7. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі водогону діаметром 159 мм., на вулиці вул. Богдана Хмельницького 144а розпочався виток води. Проведено аварійно – відновлювальні роботи.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 26 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.