РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 20.04.2020 – 27.04.2020

1. Відремонтована кришка люка колодязя інженерних комунікацій водогінної мережі на вул. Ізяславська 10.
2. Здійснена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та машинного залу водонасосної станції № 2.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Садова, Сокола, Миру, Церковна, Я. Мудрого, Здоров’я, Зарічна, Церковна, Ізяславська, Плотиче та ін..
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях: Сокола 2а, 4б, 10, Козацька 16, Садова 3 та Чкалова 8.
5. На місці ремонту свища у стальній трубі водогону діаметром 100 мм., що був проведений на вулиці Козацька 31 здійснено відновлення бруківки пішохідної доріжки.
6. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вул. Горинська.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 2 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.