РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 04.05.2020 – 11.05.2020

1. У мікрорайоні «Південний», продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, пісщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. За цей тиждень, незважаючи на велику складність роботи, у мікрорайоні «Південний» прокладено 30 метрів труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 250 мм. та змонтовано два колодязя інженерних комунікацій.
2. Відремонтовано кришки люків колодязів інженерних комунікацій каналізаційної мережі на вулицях: Кузовкова 22, Козацька 2.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях Чкалова , Здоров’я , Соборності , Миру , Лісна , Соборності , Плотиче , Зарічна, Ізяславська та ін.
4. Проведено ремонт запірної арматури у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул. Сокола 11-38.
5. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі водогону діаметром 159 мм., на вулиці вул. Лісна 7 розпочався виток води. Проведено аварійно – відновлювальні роботи.
6. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вул. Горинська та пров. Сосновий.
7. Через тріщину у трубі, на вулиці Суворова 47, розпочався виток води. Зроблена вставка – один метр поліетіленової труби (ПЕ) діаметром 40 мм..

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено вісім виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.