РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 15.06.2020 – 22.06.2020

1. У наслідок грози обірвався та впав провід високої напруги електролінії 10 кВт, яка живить водозабір «Південний». Замінено близько 80 метрів високовольтного проводу. Завдяки задіяним інженерно-технічним рішенням, послуги споживачам надавались у звичному режимі.
2. На вул. Козацька 23,110, Чкалова проведені роботи по перепідключенню абонентів до водопровідної мережі.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях Мічуріна, Миру, Зарічна, Здоров’я, Чкалова, Я. Мудрого, Козацька, Ватутина, Кузовкова, Перемоги та ін.
4. Гідродинамічною установкою «AQUA JET» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях Миру та Лісна.
5. На вул. Я. Мудрого 39 завершено ремонт каналізаційної мережі. Замінено 5 метрів керамічної трубы на ПВХ (полівінілхлоридну) діаметром 200 мм.
6. На вул. Чкалова 33 та Плотиче 28 проведені роботи по заміні запірної арматури абонентів.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 26 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено вісім виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.