РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 22.06.2020 – 29.06.2020

1. У святковий День Конституції України – 28 червня, працівниками Славутського УВКГ, о 21 годині 37 хвилин було виявлено виток води з магістрального водогону, у мікрорайоні «Військове містечко», поблизу будинку за адресою: Садова 5. Як виявилось у чавунній трубі діаметром 250 мм. утворився свищ розміром 38 мм.. Аварійно – ремонтні роботи було завершено вночі, о 01 год. 10 хв. 29 червня.
2. Виконано ремонт насосного обладнання каналізаційно-насосної станції № 1.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях Соборності, Плотиче, К.Сангушко. Ізяславська, Чкалова, Здоров’я , Кузовкова та ін.
4. Гідродинамічною установкою «AQUA JET» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Я. Мудрого.
5. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі підвідного водогону діаметром 100 мм., на вулиці Козацька 83, проведені аварійно – відновлювальні роботи.
6. На вул. Стара Гвардійська проведені роботи по ремонту запірної арматури у колодязях інженерних комуникацій.
7. У мікрорайоні «Південний», продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. За цей тиждень, незважаючи на велику складність роботи, у мікрорайоні «Південний» прокладено 54 метри труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. та змонтовано чотири колодязя інженерних комунікацій.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 9 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 18 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено два виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.