РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 29.06.2020 – 06.07.2020

1. Здійснена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та машинного залу водонасосної станції № 2.
2. На вулиці Злагоди 17, проведені аварійно – відновлювальні роботи стального підвідного водогону діаметром 100 мм. .
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях Козацька , Чкалова, Кузовкова, Ізяславська, Перемоги, Здоров’я, Кузовкова, Гвардійська, Острозька, Сокола, Я. Мудрого та ін.
4. Гідродинамічною установкою «AQUA JET» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Чкалова та Кузовкова.
5. Виконано обслуговування обладнання головної каналізаційно-насосної станції .
6. У мікрорайоні «Південний», продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. За цей тиждень, незважаючи на велику складність роботи, у мікрорайоні «Південний» прокладено 21 метр труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. та змонтовано два колодязя інженерних комунікацій.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 7 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 30 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено вісім виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один водогінних.