РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 03.08.2020 – 10.08.2020

1. Внаслідок виникнення свища у чавунній магістральній трубі водогону діаметром 250 мм., на вулиці Соборности 10, здійснені аварійно – відновлювальні роботи.
2. Проведена ревізія та необхідні ремонтно- відновлювальні роботи свердловини № 9, водозабору «Південний». Замінено 21 см. аварійної ділянки труби водовидобувної колони.
3. Знову був відремонтований водогін на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , під другим мостом через річку Горинь, де ще не проведена заміна труб на пластикові. Здійснено складний ремонт сталевої труби водогону діаметром 150 мм..
4. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях Кузовкова, Здоров’я, Козацька, Здоров’я та інших.
5. У мікрорайоні «Південний», продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. За цей тиждень, незважаючи на велику складність роботи, у мікрорайоні «Південний» прокладено 46 метрів труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. яка підключена до центрального коллектору. Змонтовано колодязь інженерних комунікацій.
6. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вул.Одухи, Миру, Грушевського, Ватутіна.
7. Проведена заміна батерфляя (у цьому випадку – різновиду запірної арматури) у технічному обладнанні фільтру ФОВ 3.2 № 7. Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу.
8. На вулиці Затишна 16, через виникнення свища у стальній трубі підвідного водогону, проведені аварійно – відновлювальні роботи.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 35 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.