РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 31.08.2020 – 07.09.2020

1. Виконано ревізія насосних агрегатів та запірної арматури каналізаційно-насосної станції № 1.
2. На вулиці Чкалова 59-61, через виникнення свища у стальній трубі підвідного водогону діаметром 50 мм., проведені аварійно – відновлювальні роботи.
3. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на провулку Привокзальний.
4. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: вул. Гвардійська, Миру, Соборності, Здоров’я, К. Сангушко, Лісна, Чкалова, Я.Мудрого, Нова Гвардійська, Козацька, Плотиче та інших.
5. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях: Чкалова 8в, Козацька 73, Сангушко 105.
6. Триває благоустрій Славути, на вул. Садова 1 проведено заміну чавунних люків колодців інженерних комунікацій на більш довговічні, сучасні – пластикові.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 32 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 7 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два водогінних.