Вітаємо з Днем Захисника України!

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, весь Український народ відзначає одне зі найвеличніших свят – День захисника України! Цього урочистого дня ми повертаємося пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого та сьогодення, щоб ще раз осягнути, кому ми зобов’язані своїм життям та свободою. Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.
В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів.
Нинішні військовослужбовці Збройних сил та інших військових формувань є гідними наступниками попередніх поколінь захисників Вітчизни. Вони надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу!
Щирі вітання кожному воїну, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм.
Низький уклін нашим славним ветеранам за високий героїзм і мужність, які вони сповна віддавали задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь!
Сьогодні, у день свята, колектив УВКГ м.Славута висловлює найщиріші та найтепліші привітання усім захисникам України. Нехай Ваші сила, мужність та героїзм завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних, всього Українського народу! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння, миру і великих успіхів! З Днем захисника України!