УВАГА! АВАРІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ!

28 жовтня 2020 року, здійснювалось обслуговування водогінних мереж, ліквідація заторів та ремонт каналізації на вул.: Перемоги 25, Садова 15, Здоров’я 5 та інших.
Внаслідок тріщини чавунної труби магістрального водогону діаметром 200 мм, на вулиці Шевченко розпочався виток води. На трубу накладений спеціальний хомут.
Внаслідок виникнення тріщин, проведені ремонті роботи по відновленню працездатності стального водогону діаметром 150 мм., замінено 1,2 м. стальної труби, яка подає воду від свердловини № 5 водозабору «Південний» до фільтрів для знезалізнення води – ФОВ 3.2 . Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).