РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 26.10.2020-02.11.2020


1. Здійснено підключення нового абонента до мережі централізованого водопостачання на вул. О.Довженка 15
2. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Я. Мудрого, Плотиче, Чкалова, Лісна, Острозька, Кузовкова, Садова, Здоров’я, Злагоди, Церковна, Привокзальна та інших.
3. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вул. Кузовкова 12.
4. Тривають роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». Робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання. Прокладено ще 42 метри каналізаційної мережі діаметром 200 мм. , що є немало, враховуючи надзвичайну складність роботи. Траншея засипана ґрунтом.
5. Внаслідок тріщини чавунної труби магістрального водогону діаметром 200 мм, на вулиці Шевченко розпочався виток води. На трубу накладений спеціальний хомут.
6. Внаслідок виникнення тріщин, пров едені ремонті роботи по відновленню працездатності стального водогону діаметром 150 мм., замінено 1,2 м. стальної труби, яка подає воду від свердловини № 5 водозабору «Південний» до фільтрів для знезалізнення води – ФОВ 3.2 . Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).
6. Під час випробувань стального водогону діаметром 150 мм який подає воду від свердловини № 5 водозабору «Південний» до фільтрів для знезалізнення води – ФОВ 3.2., знайдено свищі. Проведені ремонтні роботи.
7. Проведено ремонт однієї з гілок стального магістрального водогону діаметром 300 мм. водозабору «Південний». Ця магістраль з’єднує свердловини з мережею фільтрів знезалізнення води ФОВ 3.2.
8. На свердловині № 9 водозабору «Південний» були проведені ремонтно-зварювальні роботи для усунення свищів на стальному підвідному водогоні діаметром 100 мм..
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 7 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 21 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.