УВАГА! АВАРІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ!

9-10 листопада 2020 року, здійснювалось обслуговування водогінних мереж, ліквідація заторів та ремонт каналізації на вул.: Сокола 2а, Кузовкова 16, 24, Здоров’я 15,  Я. Мудрого 37, 69, Церковна 46, Здоров’я 3, 7а, 15, Лісна 29, Чкалова 14, 22,  Плотиче 69.  та інших.

Протягом 9-10 вересня 2020 року, проводились інтенсивні роботи по  відновленню роботи забитого СМІТТЯМ центрального самоплинного колектора діаметром 500 мм. на вул. Б. Хмельницького 73. Була задіяна спеціальна техніка. Саме через неробочий колектор спостерігались проблеми з колодязями інженерних комунікацій каналізаційної мережі у мікрорайоні «Сонячний».

Шановні абоненти! Надзвичайно важливо при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил:

1) тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;

2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;

3) не кидати в унітази пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;

4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.

На жаль, у результаті неправомірних дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.

Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!