РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 23.11.2020-30.11.2020

1. Знову утворився свищ у зношених внаслідок тривалої експлуатації трубах водогонів під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській. Було виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби водогону діаметром 200 мм..
2. У мікрорайоні «Південний», на вул. Довженка продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. Незважаючи на велику складність роботи, у мікрорайоні «Південний», за минулий тиждень, прокладено 95 метрів труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. яка підключена до центрального коллектору. Змонтовано чотири колодязі інженерних комунікацій.
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська, Я. Мудрого, Гвардійська, Здоров’я, Кузовкова, Церковна, Лісна, Чкалова, Сокола, Садова, Козацька, Привокзальна та інших.
4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вул.: Кузовкова 12, Привокзальна 56, Чкалова 20, Я. Мудрого 32 .
5. Здійснена переврізка мережі абонента до мережі централізованого водопостачання на пров. Шевченка. Змонтовано колодязь інженерно-технічних комунікацій. Підключено нового абонента до мережі централізованого водопостачання на вул. П. Орлика 24.
6. Проведена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та машинного залу водонасосної станції № 2.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 7 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 48 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 5 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.