РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 30.11.2020-07.12.2020

1. На вул. Сокола 5 проведена заміна частини підвідного водогону – 18 метрів труби діаметром 50 мм..
2. У мікрорайоні «Південний», на вул. Довженка продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. Незважаючи на велику складність роботи, у мікрорайоні «Південний», за минулий тиждень, прокладено 36 метрів труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. яка підключена до центрального колектору. 
3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська, Я. Мудрого, Гвардійська, Здоров’я, Кузовкова, Церковна, Лісна, Чкалова, Сокола, Садова, Козацька, Привокзальна та інших.
4. На вул.Кузовкова, гідродинамічною установкою «AQUA JET», завершена промивка 350 метрів труб каналізаційного колектора діаметром 300 мм.
5. Тривають аварійно-відновлювальні роботи на на каналізаційному колекторі діаметром 500 мм. на вул. Б. Хмельницького.
6. На магістральному водогоні діаметром 250 мм., що на перехресті вулиць Хмельницького та Сокола проведені аварійно-відновлювальні роботи, на свищі у трубі водогону накладені спеціальні хомути.
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 2 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 31 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 5 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.