РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 07.12.2020-14.12.2020

1. Знову у зношених внаслідок тривалої експлуатації трубах водогонів під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській, утворився свищ. Виконано зварювальні роботи для ремонту стальної труби водогону діаметром 200 мм..
2. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Перемоги, Здоров’я, Кузовкова, Церковна, Лісна, Козацька, Чкалова, Ізяславська, Я. Мудрого, Гвардійська, Сокола, Садова та інших.
3. У мікрорайоні «Південний», на вул. Довженка продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. Незважаючи на велику складність роботи, у мікрорайоні «Південний», за минулий тиждень, прокладено 62 метри труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. яка підключена до центрального колектору. Змонтовано три колодязі інженерних комунікацій.
4. На вулиці Здоров’я 5, лопнула навпіл чавунна труба підвідного водогону діаметром 100 мм, внаслідок чого розпочався виток води. Ця ділянка водогону нині відремонтована. На трубу накладений спеціальний бандаж.
5. Відновленно рух автотранспорту на вул. Б.Хмельницького від буд. № 75 по 63, тобто починаючи від перехрестя вул. Сокола, завершуючи перехрестям вул. 8 Березня , який був перекритий у зв’язку із необхідністю проведення термінових ремонтних робіт на каналізаційному колекторі діаметром 500 мм , замінено 9 метрів труби, на нову трубу ПВХ (полівінілхлоридну) діаметром 400 мм.
6. На Базарній Площі, виконано монтаж колодязя інженерно-технічних комунікацій.
7. Поблизу свердловини №9 водозабору «Південний» було здійснено аварійно – відновлювальні роботи, ділянки стальної труби, діаметром 200 мм., яка подає воду від свердловини до системи фільтрів очищення води. Накладено спеціальні хомути на два свища діаметром близько 12 мм..
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 36 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 6 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.