РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 14.12.2020-21.12.2020

1. У мікрорайоні «Південний», на вул. Чумацька продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. Прокладено 64 метрів труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. яка підключена до центрального колектору. Змонтовано колодязь інженерних комунікацій. Проведено облаштування траси.
2. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола , Коцюбинського ,Зарічна,Сангушко , Здоров’я , Лісна та інших.
3. Здійснено підключення абонента до каналізаційної мережі на вул. Ватутіна 7, виконано монтаж колодязя інженерно-технічних комунікацій.
4. На вулиці Набережна 61, лопнула навпіл чавунна труба магістрального водогону діаметром 200 мм, внаслідок чого розпочався виток води. На трубу накладений ремонтний хомут.
5. Знову, поблизу свердловини №9 водозабору «Південний» було здійснені аварійно – відновлювальні роботи, ділянки стальної труби, діаметром 200 мм., яка подає воду від свердловини до системи фільтрів очищення води. Накладено спеціальні хомути на два свища діаметром близько 10 мм..
6. Черговий раз, у зношених внаслідок тривалої експлуатації трубах водогонів під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській, утворилися свищі. Виконано зварювальні роботи для ремонту стальної труби водогону діаметром 200 мм..
7. Замінено 4 метри стальної водогінної труби діаметром 50 мм., вводу до багатоповерхового будинку на вул. Я.Мудрого 55, на поліетиленову (ПЕ) діаметром 50 мм..
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 38 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 7 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.