РОБОТИ ЗА ПЕРІОД 21.12.2020-28.12.2020

1. Знову у зношених внаслідок тривалої експлуатації трубах водогонів під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській, утворився свищ. Виконано зварювальні роботи для ремонту стальної труби водогону діаметром 200 мм..
2. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Сокола, Соборності , Садова , Сангушко, Зарічна , Здоров’я, Чкалова , Козацька, Церковна , Перемоги , Лісна та інших.
3. Проведена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та машинного залу водонасосної станції № 2.
4. У мікрорайоні «Південний», на вул. Чумацька продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. Прокладено 138 метрів труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 200 мм. яка підключена до центрального колектору. Змонтовано 7 колодязів інженерних комунікацій. Проведено облаштування траси.
5. Здійснена перевірка та обслуговування обладнання свердловин № 7,8,9,11,12 водозабору «Південний».
Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 35 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 10 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.